Barry de Bruin - Director IT Pathe Theatres
Gelukkig zijn we van Dawn Technology gewend dat ze onder strakke deadlines kunnen werken, dus dat was een zorg minder. (Apple Pay release)
The best goes unnoticed
Wij weten dat wat op het eerste gezicht eenvoudig lijkt, vaak complexer is dan men denkt.
En wij begrijpen dat technologie geen barrière mag zijn, maar juist de verbinding naar een bestendige
maatschappij.
Wij zijn er dan ook niet voor de standaard oplossingen of beperkende ervaringen. Wij zijn er voor de dingen
die impact maken. Dingen die onze maatschappij verder brengen en die daardoor vaak vanzelfsprekend
lijken. Daarbij streven we altijd naar het hoogst haalbare binnen de gestelde kaders, in elk detail, in elke regel
code en in elke ervaring. Wij verbergen complexe technologie achter een feilloze ervaring. Wij zijn meesters
in het maken van hoogwaardige maatwerk software die ervoor zorgt dat zaken naadloos integreren, zodat je
niet eens merkt dat het er is.
Zo verrijken wij het leven van mensen met niet alledaagse maatwerk software oplossingen,
die hun dagelijkse ervaringen verbeteren.
Have a great day
Dawn Technology
Selectie van apps gemaakt door
The(Any)Thing, een initiatief van het team achter Pathé Thuis, is ’s werelds eerste on-demand privébioscoop. Begin 2021 werd het concept gelanceerd: een filmervaring die draait om volledige vrijheid en controle.
In de app kies je zelf welke film je wilt zien, waar en wanneer. Van intieme zalen voor twee tot ruime settings voor zeven personen: jij bepaalt met wie je kijkt.
Wij ontwikkelden de app zó dat je in de zaal de touwtjes volledig in handen hebt, van het licht tot de temperatuur. Alles voor een filmbeleving op jouw voorwaarden.
Pathé Thuis is hét Video On Demand platform voor filmliefhebbers in Nederland. Samen bouwden we aan een toekomstbestendig applicatieplatform en ontwikkelden we de iPad- en Android-apps van de dienst.
Van de technische architectuur tot de gebruikerservaring: alles is gericht op soepel streamen, moeiteloos browsen en ultiem kijkplezier.
Een platform dat meegroeit met de ambities van Pathé Thuis en met de verwachtingen van miljoenen gebruikers.
David van der Loo - App expert van AppSpecialisten
Binnen Dawn Technology (voormalig Egeniq) heerst een heel relaxte cultuur waarin ervaren ontwikkelaars samenwerken aan de mooiste projecten van Nederland. Doe je zaken met Dawn Technology, dan doe je zaken met oprichter Ivo Jansch, een expert met een nuchtere blik op zaken. Dat proef je ook terug in de apps die ze opleveren voor grote klanten zoals RTL, Pathé, NPO Radio, Lotto en FD Media Groep / BNR: altijd met de hoogste kwaliteit gemaakt en geen technische uitdaging is te gek. Zoek je een volwassen media-app? Dan kun je niet om Dawn Technology heen.
Bedrijfskenmerken van
Specialismen |
POD- en VOD-casting, Producten-catalogus, Magazine, Eigen social media netwerk, Reserveren |
Markten |
Cultuur, Gezondheid & zorg, Voedsel, Evenementen & Pretparken |
Platformen |
|
Budget |
€ 5.000 - € 100.000+ |
Regio en plaats |
Utrecht, Hilversum |
App Developers |
100 |
Specialisten |
Projectmanager, Grafisch designer, Interactie ontwerper, Tester |
Jessica Henneman, Marketing & Communications Director
We doen dit niet alleen voor onze klanten, maar ook voor ons vak. Want goede techniek stopt niet bij de oplevering. Daarom delen we onze kennis. Op het podium, op events, met andere developers. We geloven dat kwaliteit groeit als je samen blijft leren.
We zijn geen doorsnee ontwikkelaars. We kijken altijd verder. Naar wat beter kan, slimmer, sneller. Want wat eenvoudig lijkt, is vaak complexer dan je denkt. En laat dát nou precies zijn waar wij het beste in zijn.
035 203... toon nummer

